רישיון A1 – איך בוחרים נכון?

רישיון 1A הוא רישיון של עד 47 כוח סוס והוא פטור מתאוריה בתנאי שיש למי שרוצה את הרישיון כבר רישיון נהיגה על רכב. באשר לרישיון זה יידרש לבצע בדיקת ראייה ובו זמנית לקבל אישור של רופא משפחה כי הכול תקין. את הרישיון הנ"ל ניתן להוציא מגיל 18 וזו בהחלט דרגה שמתאימה לאנשים שלא נהגו מעולם על אופנוע וזו פעם ראשונה שלהם על מסלול הדו גלגלי. לאחר שעושים את הרישיון הנ"ל אפשר לעבור אל רישיון אופנוע 125 סמק ותנאי שמגיעים לגיל המתאים לכך.

איך עושים רישיון על אופנוע בצורה הנכונה ביותר?

זה לא חדש, הצפיפות רק הולכת וגוברת וכך גם הסכנות של הנהיגה על הדרך. כאמור, אופנוע שנחשב רכב פופולארי ודורש רישיון 1A מזמן שלא מיועד רק לאנשים שהם חובבי אקסטרים אלא גם לאנשים שהזמן שלהם יקר ורוצים להגיע בבטחה ובמהירות למקום העבודה ולפסוח על הדרך גם על הפקקים הנוראיים שנגרמים כתוצאה מנסיעה ברכב. כאמור, הדרך העירונית מזמן הפכה לבלגן אחד גדול וכאן נכנסת גם האפשרות לעשות רישיון על אופנוע ולשנות את כל סדרי הדברים לרבות לחסוך גם בהוצאות שיש מסביב וקשורות בתחזוקת הרכב עצמו. מחפשים להוציא את הרישיון במקום הנכון ולהתחיל ולממש את הנהיגה על האופנוע שלכם? הנה כמה דברים שחשוב לדעת לפני.

אופנוע על פני כלי רכב – למה זה כדאי?

אז אולי הביטוח על אופנוע יהיה יקר יותר, מאידך ביחס לתחזוקת רכב כאן אין ספק כי האופנוע ייקח אתכם כמה צעדים קדימה ויביא לא מעט יתרונות. מהיום לא עוד דרכים מסוכנות או פקוקות, אין בעיות חניה ובעיקר אפשרויות להשתחל בתנועה בבטחה ולהגיע ליעד ללא סיכונים מיותרים- זאת בתנאי שאתם בוחרים את בית הספר הנכון ואת המקום הנכון לנהיגה בטוחה שתימשך גם הרבה אחרי.

אז באם גם אתם נחשבים לחובבי הרכיבה על האופנוע, הגיע הזמן להתחיל מהקל אל הכבד תרתי משמע- הגיע הזמן לבחור מקום נכון, לבחור בית ספר טוב ובסופו של דבר להגיע לכל יעד באמצעות האופנוע בבטחה וללא דאגות.