רישיון A2 – מה חשוב לדעת?

רוצים לצאת מנקודת ההרגל? יש לכם כבר רישיון על אופנוע מסוג אי 1? הגיע הזמן לדבר על רישיון 2A הרישיון לקטנוע שיספק לכם את הטוב ביותר וייקח את החלום שלכם צעד אחד קדימה. אז אם יש לכם כבר רישיון על רכב רגיל הבשורות הטובות הן כי כבר במסגרת רישיון איי אחד תוכלו לעשות זאת רק בשמונה שעורים, מאידך, אם אין לכם רישיון על רכב רגיל יידרש מכם לבצע כמעט כפל שיעורים כאמור 15 שיעורים לפחות על איי אחת. בגדול, לא יידרש מכם גם כאן לבצע תיאוריה בשנית אבל כן לתת הדגשים על דברים לא פחות חשובים לפני שאתם יוצאים לדרך חדשה.

רישיון לקטנוע – 2A

רישיון 2A  כאמור רישיון על קטנוע שהוא 125 סמק לפחות. בכדי להוציא רישיון זה חשוב ביותר להוציא טופס איי 2 המיועד לראייה וכך גם לפנות אל רופא משפחה על מנת שזה יאפשר את שאר הדברים לרבות תאוריה עדכנית. כמו כן במידה וכבר צוין שיש לאדם רישיון רכב יהיה קל להוציא פטור על תאוריה ומינימום של שיעורים ביחס למי שאין לו רישיון רכב. הרישיון עצמו או שיעורי הנהיגה יתרחשו על מגרש ייעודי או בכביש, הכול על פי דרישת המורה בהתאם.

למה כדאי קטנוע? יתרונות רישיון 2A

כשמדברים על רישיון 2A מדברים על 125 סמק של לא מעט שימושים, הגעה בזמן לכל יעד והכי חשוב פרקטי בהרבה יותר. אז בעוד משרד  התחבורה מעניק את העידוד המלא להשתמש בקטנועים כך גם מביא את עניין הרישיון של איי 2 רישיון בעל משימה בהחלט לא קשה המעניקה לאחר שיעורים בודדים את ההגשה לטסט וכל השאר ידוע מראש. החל מגיל 16 ניתן להוציא את הרישיון הנ"ל וכך להיפרד מהתלות הזאת שהם מייצרים בכם ההורים. כמו כן אפשר בהחלט להיפרד מתלות בתחבורה הציבורית על הדרך.

מחפשים פתרון תחבורה אולטימטיבי? הגיע הזמן לעשות את זה חכם ומהיר עם רישיון 2A.